Luxor Paulo Miranda - Apartamento Luxo Beira Mar Cabo Branco
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Oneindige zwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Luxor Paulo Miranda - Apartamento Luxo Beira Mar Cabo Branco João Pessoa, genesteld op 2 km afstand van het Estação Cabo Branco (João Pessoa), biedt de mogelijkheid om verschillende toeristische attracties in de omgeving te ontdekken.
Dit appartement is gelegen op 10 minuten met de auto vanaf het strand Tambau. De Paróquia Santo Antônio de Lisboa is op 3 km afstand van het appartement gelegen.
Luxor Paulo Miranda - Apartamento Luxo Beira Mar Cabo Branco biedt een kleedruimte, evenals comfort zoals airconditioning.
De accommodatie is op 10 minuten met de auto vanaf Train treinstation opgericht.
- Locale bezienswaardigheiden
- Estacao das Artes Prefeito Luciano Agra2 km
- het Aquário Paraíba2,5 km
- Extremo leste do Brasil2,7 km
- Praia da Ponta do Seixas2,7 km
- Igreja de Santo Antonio2,4 km
- Cabo Branco Lighthouse2,4 km
- Ponta do Seixas2,6 km
- Cinepolis2,7 km
- Seixas Point2,6 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Presidente Castro Pinto22 km
- Treinstations
- Mandacarú8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Kleedruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Luxor Paulo Miranda - Apartamento Luxo Beira Mar Cabo Branco?
Gasten van Luxor Paulo Miranda - Apartamento Luxo Beira Mar Cabo Branco kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Estação Cabo Branco (João Pessoa), 2 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Paróquia Santo Antônio de Lisboa (3 km) en het strand Tambau (3,1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Luxor Paulo Miranda - Apartamento Luxo Beira Mar Cabo Branco?
De prijs van het boeken van Luxor Paulo Miranda - Apartamento Luxo Beira Mar Cabo Branco is $107. - ❓
Beschikt Luxor Paulo Miranda - Apartamento Luxo Beira Mar Cabo Branco over een internetverbinding?
Ja, Luxor Paulo Miranda - Apartamento Luxo Beira Mar Cabo Branco is voorzien van Wi-Fi in de hele accommodatie.